MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 15443139
nr 1544 3139
Byrå
Karl Johan, med stenkolonner. Bredd: 78 cm. Djup: 44 cm, höjd: 77 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 29 maj 2023
kl 20:17:38
29/5 09:02:26
Karl Johanstil/Empir
Senempiren